Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirket vizyonumuz doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

Müşteri memnuniyeti

Amacımız satış ve satış sonrası tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak ve memnuniyeti beklentilerin üzerine çıkartarak, sürekliliğini sağlamaktır.

Müşteri ile bütünleşme

Öncü ve yenilikçi anlayışımızla süreçlerimizin daha verimli olmasına çalışarak değer katmak. En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek müşterimizle bütünleşmek

Teknoloji ve kalitede önderlik

Hedefimiz; Hizmet süreçlerimize uyguladığımız yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme faaliyetleri ile sahip olduğumuz teknolojik önderliğimizi ve lider kalitemizi en üst seviyelere taşımak ve müşteri beklentilerini aşan seviyede olmak

Çalışanlarımızın katılımı ve süreçlerin iyileştirilmesi

Başarımızın temelini etik değerlere saygılı, katılımcı, çalışanlarımıza da değer katan bir çalışma anlayışı oluşturmaktadır. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek hepimizin öz sorumluluğudur.

Tüm çalışanlarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri almak, vermek ve uygun çalışma ortamını sağlamaktır. Tüm birimlerimiz ortak çalışmalarıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmek

Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek, süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak

Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak için yönetim olarak kalite yönetim sisteminin sürekliliği sağlamayı taahhüt ederiz.

Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak.

DEĞERLERLERİMİZ

Attığımız her adımda, gerçekleştirdiğimiz her projede ve verdiğimiz her hizmette önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetir, onlara daima en iyi deneyimi yaşatmak için çalışırız.

Yaratıcılığın işimizi besleyen en önemli kaynak olduğunu bilir, bu kaynağı geliştirmek için çalışırız. Her koşulda cesur adımlar atar, yaratıcı fikirlerimizi girişimciliğimizle hayata geçiririz.

Birbirimizle ve müşteri, çalışan, tedarikçi ve tüm paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkilerde daima dürüst ve samimiyiz. Dürüstlük ve samimiyeti hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak kabul ederiz.

Kendimizden, işimizden ve çevremizden sorumlu olduğumuzun her zaman farkındayız. İşimizin sorumluluğunu alır, tüm adımlarımızı bu bilinçle atarız.

Güncel bilgi ve hizmet gücüne inanırız. Bilgiyi doğru kullanır, sürdürülebilir hizmete dayalı akılcı kararlar alır ve uygularız.

Kurum kültürümüz, çalışanlarımıza kariyerlerini ve işlerini geliştirirken, sorumluluk, dürüstlük ve yaratıcılıklarını sergileme fırsatı sağlar.